היום אף אחד כבר לא קונה רכב בכוחות עצמו, וגם לא משפץ את הבית מהחסכונות, ומה חשבתם? שהשכנים טסו לחודש בארצות הברית מכספי הפנסיה? שכחו מזה, היום לוקחים הלוואות לכל דבר, פשוט כל מטרה שאפשר להעלות על הדעת עבורה זקוקים למזומנים, הלוואה היא הפתרון.

הלוואה לכל מטרה

היום אף אחד כבר לא קונה רכב בכוחות עצמו, וגם לא משפץ את הבית מהחסכונות, ומה חשבתם? שהשכנים טסו לחודש בארצות הברית מכספי הפנסיה? שכחו מזה, היום לוקחים הלוואות לכל דבר, פשוט כל מטרה שאפשר להעלות על הדעת עבורה זקוקים למזומנים, הלוואה היא הפתרון.

אבל שניה לפני שאתם פורצים את דלת הבית ורצים רצים לבנק לבקש הלוואה, בואו נסכים פה אחד שמגיע לכם לקבל את התנאים הטובים ביותר, עם פריסת תשלומים נוחה וריבית נמוכה. בשביל מה לכם לבזבז זמן יקר על לנסות להשיג זאת בעצמכם? אתנו זה פי אלף יותר קל.

אנחנו נעשה לכם את החיים פשוטים, נוחים, והכי חשובים מאושרים עם כל הדברים שרציתם לעשות ולא העזתם לבקש את המימון מהבנק. אנו מומחים במתן הלוואות לכל דורש ועבור כל מטרה, בתנאים הכי משתלמים בשוק, נקודה.

איך אנחנו עושים זאת? פשוט כי יש לנו ניסיון עשיר, הבנה עמוקה, וקשרים בבנקים הגדולים והמוכרים ביותר.

ייעוץ להלוואה

בנק ההלוואות שלנו

  • הלוואה לשיפוץ הבית.
  • הלוואה לרכישת רכב חדש
  • הלוואה למימון לימודים.
  • הלוואה לחתונה.
  • הלוואה להשלמת הון עצמי לרכישת דירה.
  • הלוואה לרכישת משאיות וכלי עבודה.
  • הלוואה לסגירת מינוס.

גיוס אשראי לעסקים

מבקשי אשראי רבים נתקלים בסירוב מהבנקים ומהגופים החוץ בנקאיים לבקשתם, היות ואינם דוברים את השפה הבנקאית המקצועית ואינם מציגים את עצמם ואת צרכי האשראי שלהם בצורה נכונה אל מול הגופים הללו.

אנו בעלי ניסיון וותק מצטברים כבנקאים אשר הועסקו בעבר בבנקים הגדולים בישראל, מתמחים בגיוס אשראי מהמערכת הבנקאית, החוץ בנקאית ומקרנות הסיוע השונות.

אנו מבצעים ניתוח מקצועי ומקיף של צרכי האשראי של הלקוח, היקף המימון הדרוש והתאמת הביטחונות לאשראי המבוקש. אנו מתמחים בגיוסי הון ואשראי לפרויקטים גדולים מבנקים מסחריים, מחברות ביטוח ומגופים מוסדיים, תוך בניית פרופיל מדויק של צרכי האשראי של הלקוח ויכולתו לעמוד בתנאי העסקה.

גיוס אשראי בנקאי וחוץ בנקאי

לאחר הכנת ניתוח פיננסי מפורט ומעמיק, אנו מנהלים את המשא ומתן מול המערכת הבנקאית ומול גופי האשראי החוץ בנקאי.

אנו נותנים הסברים מקצועיים להבנת מטרת האשראי המבוקש, בחינת יכולת ההחזר של העסק בהתייחס לאשראי המבוקש והצגת "אופק עסקי" המעניק חשיבות רבה לאישור בקשת האשראי אשר יביא לצמיחת העסק ולהתפתחותו.

אנו "בנינו" קשרים מקצועיים במשך שנים מול כל המערכת הבנקאית והגופים החוץ בנקאיים בישראל. אנו מלווים את הלקוח בכל פגישותיו בתהליך גיוס האשראי ובכך גדלים סיכויי הלקוח לקבלת תשובה חיובית ומקצועית לבקשתו.

מחלקת קרנות הסיוע והלוואות בערבות מדינה

אנו שמים דגש רב על ניתוח מקצועי של צרכי האשראי לצד עמידה בתנאי הסף, וזאת באמצעות שאלון ממוקד לקרנות הייעודיות. תהליך ההפניה לקרנות כולל ניתוח והבנת הצרכים האמיתיים של העסק והצגה נכונה של צרכים אלו למקבלי ההחלטות בקרנות הסיוע. תהליך זה מועיל לכל הצדדים, ומשם הדרך לקבלת הלוואה מהקרנות קצרה ביותר.

אנו עומדים לרשות הלקוח בליווי צמוד בכל שלב, הן מול נציגי הבנק והן מול נציגי הקרנות לסיוע – עד לקבלת ההלוואה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *